Wojewódzki Urząd Pracy
25-561 Kielce, ul. Witosa 86
tel. (41) 364-16-00
fax (41) 364-16-66
e-mail: wup@wup.kielce.pl
header icon bip

Wojewódzki Urząd Pracy i Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie zapraszają na Regionalne Targi Pracy

Wojewódzki Urząd Pracy we współpracy z powiatowymi urzędami pracy rozpoczyna kolejny cykl organizacji Regionalnych Targów Pracy pod patronatem Adama Jarubasa Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Pierwsze w bieżącym roku Targi, organizowane we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy we Włoszczowie oraz Jędrzejowie, Kazimierzy Wielkiej, Końskich i Pińczowie, odbędą się w dniu 23 marca br. (piątek) w godz. 10.00 - 13.00 w Powiatowym Centrum Kulturalno - Rekreacyjnym we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 42.

Do udziału w Targach zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne i poszukujące pracy, a także pracujące zainteresowane znalezieniem nowego zatrudnienia.

Do uczestnictwa w Regionalnych Targach Pracy zachęcamy również pracodawców, których prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Miejsce na targach udostępniamy bezpłatnie.

targi wloszczowa

 

Celem Targów jest umożliwienie osobom poszukującym pracy bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, dostępu do aktualnych ofert pracy oraz ofert kształcenia w ramach edukacji szkolnej i ustawicznej. Pierwsza edycja Targów na terenie powiatu włoszczowskiego miała miejsce w 2016 r., a o przeprowadzeniu kolejnej zadecydowały dotychczasowe pozytywne efekty oraz na bieżąco zgłaszane zapotrzebowanie ze strony poszukujących pracy.

 

handel zielona ohp wrota logo buton