Wojewódzki Urząd Pracy
25-561 Kielce, ul. Witosa 86
tel. (41) 364-16-00
fax (41) 364-16-66
e-mail: wup@wup.kielce.pl
header icon bip

XI Ogólnopolski Tydzień Kariery 2019 zbliża się do końca.

XI Ogólnopolski Tydzień Kariery 2019 zbliża się do końca. Jak zwykle było intensywnie i ciekawie. Tegoroczne hasło OTK: „Pasja, Profesja, Powołanie” stało się dla nas wyzwaniem, a zarazem inspiracją przy organizacji spotkań.


Najpierw odwiedziliśmy Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie w Powiatowym Urzędzie Pracy pomagaliśmy młodym ludziom poszukującym zatrudnienia Aktywnie i profesjonalnie odnaleźć się na rynku pracy, a maturzystom z LO im. Chreptowicza zaplanować karierę zawodową „Profesjonalnie, z pasją, bez stresu”.


Dla artystycznie uzdolnionej młodzieży z kieleckiego „Plastyka” Pasja, Profesja, Powołanie to codzienność, którą wkrótce będą wcielać w życie realizując karierę zawodową. Dla nich przygotowaliśmy przydatne informacje dotyczące pierwszych kroków na rynku pracy.


Pasja, Profesja, Politechnika – pod takim hasłem odbywały się spotkania przyszłych inżynierów, studentów Politechniki Świętokrzyskiej z doradcami zawodowymi WUP. Żakom radziliśmy, jak najpełniej wykorzystać najbliższe kilka lat nauki dla budowania przyszłej kariery.


XI Ogólnopolski Tydzień Kariery 2019 zakończyliśmy we Włoszczowie warsztatami pn. „Profesjonalne i niepowtarzalne – moje dokumenty aplikacyjne” skierowanymi do osób zarejestrowanych w tamtejszym Powiatowym Urzędzie Pracy.


Zrealizowaliśmy wszystkie planowane działania, cieszymy się z okazji ponownej współpracy z naszymi partnerami i liczymy, że podejmowane działania będą równie  owocne dla uczestników spotkań.

spdhandelzielonaPowrotyohpstrzałka logo