Ferie z WUP-em

Zapraszamy młodzież szkolną i akademicką na:

Ferie z WUP-em

W programie bezpłatne:

• konsultacje z doradcą zawodowym od poniedziałku do piątku od 8.00 do 14.00
  • Zajęcia warsztatowe
    - „Kim jestem, dokąd dążę – grywalizacja w poznaniu siebie” 15 lutego 2018 r. od 10.00 do 13.00
    - „Pokonaj stres zanim stres pokona Ciebie” 21 lutego 2018 r. od 10.00 do 13.00

Aby skorzystać z wybranych zajęć: napisz: ciz@wup.kielce.pl, zadzwoń 41 36 41 610 przyjdź: Kielce, ul. Witosa 86, parter, pokój 13b

Konsultacje dla uczniów i studentów

Podczas ferii zimowych psycholodzy oraz doradcy zawodowi będą prowadzić konsultacje dla uczniów i studentów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 14.00. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują informacji lub wsparcia w zakresie poznania własnych kompetencji, wyboru lub zmiany kierunku studiów, zawodu, metod poszukiwania pracy, przygotowania do udziału w procesie rekrutacyjnym. Pomożemy Ci w każdej sprawie związanej z kształceniem i rynkiem pracy.

Kim jestem, dokąd dążę – grywalizacja w poznaniu siebie

Chciałbyś dowiedzieć się, jaki masz charakter, osobowość, mocne strony? Zastanawiasz się jak wykorzystać je do budowania swojej przyszłości zawodowej? Weź udział w warsztatach! Korzystając z  zabaw, gier symulacyjnych oraz testów psychologicznych pomożemy Ci poznać siebie, Twoje predyspozycje i zainteresowania. Podpowiemy,jaki rodzaj pracy najlepiej do Ciebie pasuje i jak zaplanować kolejne kroki na drodze do zdobycia wymarzonego zawodu.

Pokonaj stres zanim stres pokona Ciebie

Stres jest częścią naszego życia i nie ma skutecznego sposobu, żeby się go całkowicie pozbyć. Za to na pewno można nauczyć się, jak sobie z nim radzić. Zapraszamy na warsztaty, podczas których uczestnicząc w grze symulacyjnej będziesz mógł szybko, skutecznie i w wesołej atmosferze przyswoić sposoby pokonywania stresu. Mimo trudnego tematu gwarantujemy pozytywny efekt, poczucie satysfakcji i doświadczenie wielu pozytywnych przeżyć.

spdhandelzielonaohpwrotalogo buton