Regionalne Targi Pracy w Jędrzejowie

Marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas wraz z dyrektorami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach Arkadiuszem Piecykiem oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Jędrzejowie Maciejem Tomczykiem otworzyli Regionalne Targi Pracy w Jędrzejowie. To lubiane przez mieszkańców regionu jędrzejowskiego wydarzenie. Przyciąga tłumy ludzi, którzy chcą sprawdzić jakie są aktualne oferty pracy, skorzystać z pomocy doradców zawodowych czy wziąć udział w panelach informacyjnych. W poprzedniej edycji Targi odwiedziło półtora tysiąca osób. Co przygotowane jest podczas dzisiejszej- XIV edycji?
Czeka 49 wystawców, w tym 30 pracodawców którzy przygotowali 68 ofert pracy krajowych na 565 etatów. Rozważacie wyjazd do pracy za granicę? Kierujcie się do stoiska Wojewódzkiego Urzędu Pracy - znajdziecie oferty 104 wakatów u 36 pracodawców - w Belgii, Niemczech, Czechach, Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji.

W tym roku warsztaty prowadzone przez specjalistów z WUP poświęcone są wyjazdom do pracy za granicą, a także zakładaniu własnej działalności gospodarczej.
Targi Pracy to nie tylko oferta dla osób bezrobotnych. Nowości przygotowane są także dla pracodawców. Ruszyła bowiem Baza Usług Rozwojowych. To narzędzie, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą uzyskać refundację kosztów za szkolenia swoje i swoich pracowników.
Honorowy patronat nad Regionalnymi Targami Pracy w Jędrzejowie objął marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas. Regionalne Targi Pracy to inicjatywa własna Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach. Partnerami są urzędy pracy w Jędrzejowa, Kazimierzy Wielkiej, Pińczowa i Włoszczowy.

Więcej w tej kategorii: « Regionalne Targi Pracy w Staszowie